Zwalczaj ból falą uderzeniową

Znajdź aparat do fali uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka, ostroga piętowa czy bóle w okolicy bioder. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane adresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]