Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Na psychoterapia-uk.pl znajdziesz polskiego psychologa UK na miarę swoich potrzeb.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracji w zasadzie zanikła, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może tworzyć mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Pobyt na emigracji oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną często powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu wypadkach pojawiają się także trudności z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu wyjątkowo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. Dlatego nie wolno obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka wizyta?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą powierzone kolejnej osobie. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej specjalista.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339