Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Korekcja wzroku. Uzyskaj więcej szczegółów.

Zdrowe oczy to gwarancja wysokiego komfortu życia. W klinice okulistycznej można skorygować kłopotliwe i w wielu przypadkach groźne dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na operację wzroku?

Korekcja wad wzroku – zaufaj biegłemu optometryście

Jeszcze dekadę temu korekta wzroku ograniczała się do zakładania okularów czy też soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie presbiopii, jaskry, nadwzroczności, jak również wielu innych schorzeń. Niezwykle popularna stała się laserowa operacja wzroku wyróżniająca się ogromną skutecznością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem mało inwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent błyskawicznie powraca do normalnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, gdzie pracuje doświadczony personel, specjalizujący się w innowacyjnych sposobach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować odpowiednią procedurę leczenia i skorygować wadę wzroku. Specjaliści działający w klinice okulistycznej wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, dlatego są w stanie zidentyfikować nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Z jakimi przypadłościami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się też leczeniem innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają m.in. na kształtowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Ponadto lekarze przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący testem niezbędnym w diagnozowaniu zapalenia gałki ocznej, glaukomy i pozostałych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej opracowuje się również mapy rogówki – jest to wymagane przed operacją katarakty i innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wad wzroku to rzecz jasna nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie też z innymi problemami, takimi jak ciałami obcymi w oku bądź pozbyciem się kaszaków.

Dane adresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]