Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Jeśli chcesz zamówić etykiety weselne, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Obyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, ślub bądź imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety na wódkę weselną – alkohol jako nietuzinkowy podarunek od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale także dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, na których można dodać informację o wyrazy podziękowania, miejscu i dniu wesela lub imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych odcieniach i wzorach, zatem bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze kawalerskim.

Spersonalizowane etykiety na bimber – ozdób swoje trunki

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie wytwarzasz wina, soki czy nalewki i wręczasz je kolegom czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwyczajnej butelki. Oprócz tego flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]