Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Jeśli chcesz kupić tanią drukarkę 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia. Ocenia się, że wykorzystując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można nieomalże o 90 procent obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych drukarek 3D i usług, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w innowacyjnej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną konstrukcją i łatwą obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można wydrukować tożsame prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w rozlicznych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest precyzyjny i solidny, a w toku procesu wydruku nie występują wypaczenia ani przesunięcia warstw.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]