Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Jeśli szukasz słoja z kranikiem, skieruj się tutaj.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania oranżad, lemoniad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]