Skanery 3D. Jakie marki oferuje dystrybutor?

Zamów profesjonalny skaner 3D na https://cadxpert.pl/skanery-3d/.

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można urządzenia uznanych marek, m.in.:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D.

Skanery 3D Shining – sprzęt od pomysłodawcy szeregu patentów

Marka Shining 3D od ponad piętnastu lat (tj. od 2004 roku) wytwarza wysokiej jakości sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D wyróżnia się innowacyjnym podejściem, jest też pomysłodawcą licznych patentów – do 2015 r. złożyli ich w sumie paręset ( między innymi na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w edukacji, lotnictwie, medycynie i szeregu innych gałęziach przemysłu. Domeną urządzeń Shining 3D jest zwiększenie efektywności, podniesienie jakości oraz redukowanie nakładów na produkcję.

Skanery 3D Degree of Freedom – trzy linie urządzeń

Wyróżnia się Degree of Freedom skanerów 3D firmy Degree of Freedom:
– Freedom – ta linia produktów jest najszybsza i najbardziej precyzyjna. Z zastosowaniem technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie dokładny. Szybka praca, wygodna i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne zalety urządzeń z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia produktów charakteryzujących się dokładnością i szybkością. Aż sześć dostępnych metod skanowania umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dostrojenie potencjału urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D należące do tej kolekcji są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i zapewniają dużą dokładność skanów. Umożliwiają skanowanie nawet elementów o trudnym dostępie (jak np. wycisku dentystycznego), dlatego są wykorzystywane w protetyce oraz implantologii.
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się konstrukcją (przypominają literę L), dwiema kamerami, intuicyjną obsługą oraz wysoką skutecznością i szybkością pomiarów. W asortymencie sklepu CadXpert dostępne są też skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości zapewniają skany w jakości HD.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla producentów obuwia i rehabilitantów

Trzecia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to asortyment marki RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Unikalną szybkością działania – skanowanie trwa nie więcej niż 15 sekund. Zastosowanie aż 9 kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze umożliwia idealne odwzorowanie przedmiotów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest adresowane przede wszystkim do rehabilitantów, ortopedów i producentów obuwia. Jego dokładność w działaniu jest używana do skanowania stóp, butów czy wkładek.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Skan 3D i druk 3D nieustająco się rozwijają, za zmianami idzie zaś wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technologii oraz materiałów. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie spadają. Jeszcze nie tak dawno temu były to urządzenia, które posiadały wyłącznie największe marki, dziś wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet niewielka firma. sklepie CadXpert proste modele skanerów 3D są w cenie już od 7 tysięcy złotych (np. skaner Shining3D Einscan SE). To małych gabarytów urządzenie o wadze 2.5 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie i odwzorowuje każdy detal.

Skanery 3D – e-sklep lub sklep stacjonarny?

Czy wygodniej kupić profesjonalny skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nieograniczony czas, by dogłębnie zastanowić się nad doborem skanera dopasowanego do naszych potrzeb, a także opcja wykonania ich o każdej godzinie. Plusy zakupów w sklepie stacjonarnym? Sposobność obejrzenia sprzętu na żywo oraz skorzystanie z porady ekspertów. Ale jedno z drugim da się łączyć – w sklepie online można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a następnie umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, mailem czy telefonicznie) na konsultacje w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D lub inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, wobec tego warto decydować na jego kupno po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia pełną obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia oraz, a także pomoc techniczną.

Dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]