Produkcja jednorazowej odzieży roboczej – o Global Food Hygiene

Szukasz odzieży jednorazowej z flizeliny? Skieruj się na tę stronę.

Branża spożywcza musi sprostać surowym standardom w każdej fazie produkcji. W związku z tym niesłychanie istotne jest, aby pracownicy fabryk oraz zakładów produkujących żywność byli wyposażeni w wysokiej jakości odzież ochronną, zatwierdzoną do używania w tym sektorze. Przedsiębiorstwa mogą zaopatrzyć się w takie artykuły w Global Food Hygiene, które jest krajowym producentem oraz dystrybutorem odzieży roboczej.

Global Food Hygiene – co wypada wiedzieć o tej marce?

Global Food Hygiene działa na rodzimym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione tu sukcesy pomogły jej w 2020 r. rozszerzyć działalność także rynki europejskie. W asortyment spółki obejmuje moduły odzieży ochronnej, takie jak maski jednorazowe, w tym także te osłaniające brodę i wąsy, czapki i czepki, buty, rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania oraz fartuchy. Jednym z istotnych produktów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce opracowane samodzielnie przez zespół fachowców firmy i wytwarzane według autorskiego wykrojnika. Global Food Hygiene może poszczycić się listą blisko 800 odbiorców, którzy jej zaufali. Produkcja także przedstawia się efektownie – z linii produkcyjnej schodzi miesięcznie circa 700 tysięcy fartuchów.

Warto zaakcentować, iż Global Food Hygiene rok w rok stara się sprostać potrzebom swoich klientów, nie tylko odnośnie różnorodności oferowanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na permanentny rozwój, implementując nowe rozwiązania, jak również usprawniając zaplecze spółki (m.in. inwestując w hale magazynowe oraz produkcyjne), co doceniono kilkoma prestiżowymi wyróżnieniami. Kluczowym zamierzeniem Global Food Hygiene jest konsolidacja poszczególnych procedur i intensywna kooperacja pomiędzy rozmaitymi działami firmy, co w rezultacie przyczyni się do osiągnięcia maksimum szybkości w realizacji zamówień tak, by były dostarczane do klientów w przeciągu jednego dnia.

Dane adresowe:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]