Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Jeśli chcesz kupić shuttersy, skieruj się tutaj.

Projektując aranżację wnętrza, na ogół nie przeznacza się wiele czasu na okna. W większości wypadków wybiera się tradycyjne aranżacje, to znaczy zasłony i firanki, które nieraz zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Z czego wykonywane są okiennice dekoracyjne shutters

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych ruszają się, wobec tego można ustawiać je w dowolnej pozycji, zależnie od zachcianek lokatorów. Producenci wykonują je z listw drewnianych, polichlorku winylu (PCV), jak również z płyt pilśniowych. Okiennice ozdobne shutters montuje się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek tak samo dobrze sprawdzą się na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się nadal okazjonalnie, ale większość na pewno rozpoznaje je z ekranu telewizora czy kina, gdyż tego rodzaju okiennice są bardzo popularne na terenach z ciepłym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich i USA.

Shuttersy nadają pomieszczeniom nadzwyczaj wytworny wygląd

Oprócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters świetnie się prezentują, mają one również pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: latem uniemożliwiać kumulowanie się ciepła w pomieszczeniach, a zimą – utrzymać je na dłużej. Shuttersy wspaniale komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na przeważającej większości okien. Wykonuje oraz instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są z pewnością droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom niezmiernie wytworny wygląd, w wyniku czego wpływają na podwyższenie wartości domu. Trzeba również podkreślić, iż shuttersy reguluje się bez wykorzystania łańcuszków, co rodzice małych dzieci oraz właściciele zwierzaków, które zagmatwać zwisające sznurki, uznają z pewnością za dodatkową zaletę.

Dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]