Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Dalsze informacje o kolczykach z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny dodatek dla eleganckiej Polki. Te wyjątkowe wyroby idealnie współgrają z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy zatem, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy przezroczyste?

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe właściwości optyczne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Mogą znakomicie imitować szlachetne brylanty, wykorzystywane są więc jako element biżuteryjny. Istnieją też kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można uzyskać następujące zabarwienia: błękitny, bordowy, zielony, brunatny. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub na Mikołajki.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się kamienie są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek, jak również naszyjników. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment oferują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych odmianach i świetnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Klientki często kupują proste kolczyki, ale także te bogato upstrzone cyrkoniami.