Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Chcesz zamówić kolczyki ze sztyftami? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale także typ mocowania. Na rynku znajdziemy różne typy zapięć – między innymi wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które lubią minimalizm i komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne imprezy, a także te, które bez problemów można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo stylowe, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale stylowych kreacjach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – prezentują się niemal równie korzystnie, co prawdziwe, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które szczególnie dobrze łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego niebanalną ozdobą.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]