Jakie usługi świadczy jubiler?

Skorzystaj ze wsparcia złotnika Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś bardzo często korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I chociaż w internecie wyszukamy nieomal wszystko, wciąż wiele produktów powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Zakup srebrnego pierścionka, broszki czy naszyjnika wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Toteż, aby być pewnym, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy mamy zamiar nabyć obrączki albo pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli zaś wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny lub zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do stosownego obwodu lub zrobi nowy. Kolejnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej pomocy jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się na chrzest, urodziny czy ślub.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka bądź zerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Zmieni również obwód bransoletki, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, albo mamy własny pomysł na zawieszkę czy też sygnet, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu trzymamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]