Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli szukasz balonu na wino, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]