Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Jeśli chcesz kupić shutters, odwiedź ten adres.

Projektując aranżację pomieszczenia, z reguły nie poświęca się zbyt wiele uwagi oknom. Zazwyczaj decyzja pada na szablonowe rozwiązanie, to znaczy firany i zasłony, które nieraz zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze inne mniej znane w Polsce rozwiązanie – okiennice dekoracyjne typu shutters.

Na okna, ale również na drzwi – wykorzystanie shuttersów

Najważniejszą właściwością shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego typu okiennicach wewnętrznych ruszają się, a więc można bez trudu je ustawić w różnych pozycjach, zależnie od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, z listw drewnianych, jak również polichlorku winylu (PCV). Shuttersy zakłada się głównie na oknach, aczkolwiek wspaniale sprawdzają się też na drzwiach garderoby. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się wciąż okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno kojarzy je z ekranu telewizora czy kina, bowiem tego rodzaju okiennice są niesłychanie popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w RPA oraz w Nowej Zelandii.

Shuttersy bardzo dobrze komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko pięknie się prezentują, ale mają także przydatne funkcje. Z ich sprawą można regulować użycie promieni słonecznych: w gorące miesiące hamować nagrzewanie się wnętrz, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i da się je założyć je na większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co powoduje, iż są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niezwykle stylowy wygląd, a więc podwyższają wartość posesji. Warto również podkreślić, iż nachylenie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest regulowane bez użycia linek, co rodzice ciekawskich dzieci czy właściciele psotnych zwierzaków, które zerwać wystające łańcuszki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]