Części do Renault – gdzie je kupić?

Dowiedz się więcej o Renault części Kraków.

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika, nadwozia, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]