Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Jeśli chcesz zamówić słoiki hurt, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że spora część rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to równolegle branża, w której znakomicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile znajdą klienta na swój niszowy, zdrowy czy też pyszny wyrób. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby artykuł jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo marmolady, oliwę albo smalec na kanapki, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, ponieważ zamawiając towar całymi paletami przeważnie można otrzymać znaczny rabat od hurtownika, ale również oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego hurtownika butelek i słoików. Dzięki temu też otrzyma je szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu zamówisz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła idealne do przechowywania piwa, wina lub soków. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać zakupiony towar wprost ze składu hurtowni. Razem z słoikami oraz butelkami hurtowo można też kupić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do wybranego rozmiaru opakowania.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]