Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Zamów box na narty.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje wiele typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, a także belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika powinien być dobrany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – pasy transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku auta.

Dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]