Biżuteria z koralem

Zobacz, gdzie kupić biżuterię z koralem, wejdź na http://tinyurl.com/ycyvkbso.

Biżuteria z koralem to nie tylko elegancja. Kamień korala posiada również właściwości ochronne. Nazwa koral wywodzi się od słowa “gord”, które znaczy amulet. Koral, nazywany kwiatem morza, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż biżuteria z koralem chroni przed negatywną energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini Wenus, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci z kolei, miały być strzeżone przed złymi duchami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Koral często spotykany jest w barwach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Działanie lecznicze biżuterii z koralem

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również w sferze medycznej. Kamień korala oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie , bez leków.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]