Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Dowiedz się więcej o akcesoriach do alkoholu na superbutelki.pl.

Domowy wyrób alkoholi, niegdyś niesłychanie popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przyrządzane samodzielnie są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale również możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań, pociąg do eksperymentów oraz satysfakcja płynąca ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera piwo, wino, nalewki lub cydr, acz nie brakuje też wielbicieli domowego samogonu. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – specjalnych rurek, pojemników, korków czy balonów. Ponadto, do każdego typu trunku potrzebne są inne akcesoria – w przypadku wina jest to między innymi prasa do owoców, zaś dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednakże wykaz koniecznych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z napojami należy odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber czy pozostałe domowe alkohole możemy wykonać samodzielnie. Dużo lepiej będą jednakże wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które bez wahania możemy wręczyć krewnym jako prezent albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych nabytych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter bankietu.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]