Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Co powinno się wiedzieć o Balice parking?

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]