Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Sprawdź, komu zlecić organizację wesel w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, wesela lub komunie, od lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić menu, a potem przyrządzać oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie będzie trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering na wesele?

Organizacja zabawy weselnej to duży stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór ozdób sali i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w trakcie zabawy, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zgromadzą ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na weselu powinien mieć odpowiednią oprawę. Uczestnicy przecież liczą na to, że stoliki będą wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie serwować gościom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych managerów, kelnerów oraz szefów kuchni, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych w plenerze.

Jadłospis wesela skomponujesz z oferty firmy cateringowej

Wesela kierują się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, ale też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe przeważnie posiadają przygotowaną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, przekąsek i napojów zgodnych z stylistyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający może więc sam ułożyć kartę dań z proponowanych dań. Należy jednak podkreślić, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę klienta zgadzają się przyrządzić indywidualne zestawy potraw.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]