parking lotnisko balice kraków

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Nadrzędne zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zyskały dużą popularność, to szybkość, możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe miejsca świata oraz wygoda. Podróż, której częścią jest lot, wiąże się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia połączone z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Krakowie – leć spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, wobec tego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeśli zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na sporo udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]