Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Na palacradziwillow.pl dowiesz się, komu zlecić organizację imprez firmowych.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne lub pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu zbudowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, aby uczcić osiągnięte sukcesy, a także rozmaite gale dla partnerów biznesowych, szkolenia czy sympozja. Takie imprezy wymagają właściwego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, trzeba rozejrzeć się za ofertami wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do klasy organizowanej uroczystości. Ekskluzywne bankiety dla kontrahentów firmy, w trakcie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakim lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach zaplanować event w klimatycznym miejscu, które stanowczo zaakcentuje ważność uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę sproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskiej okolicy lokalu, należy zdecydować się na salę, znajdującą się obok rozbudowanej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej

Organizując imprezę firmową nie wolno zlekceważyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazany punkt apetycznych dań dla obecnych, ale dodatkowo doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się nakryciem stołów. W czasie prestiżowych gal wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Należy zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, ale i idealnie wyglądające na talerzu dania oraz kelnerów, którzy zaserwują potrawy do stołu w zgrabny sposób.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]