Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Poznaj więcej szczegółów o cateringu na imprezę.

Lato obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie imprezy plenerowe czy pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w przeróżnych miejscach w Polsce odbywają się bankiety, sympozja albo benefisy. Wszystkie te eventy wymagają stosownej oprawy, której integralną częścią są profesjonalnie przyrządzane i apetyczne posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Smakowite przekąski, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym urządzisz piknik albo zamówiłeś salę bankietową? Najważniejszy krok za Tobą! Teraz trzeba postarać się o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do najlepszych gorących dań, trunków i przekąsek. Pamiętaj, że na czas istotnych bankietów nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i myśleć, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Liczy się jakość oprawy – właściwy rozkład stołów, stosowne dekoracje, jak również poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia na pewno docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w modnych restauracjach.

Wskazówki dotyczące posiłków i nie tylko – zalety cateringu na imprezy

Plusem korzystania z usługi cateringu eventowego jest bezspornie to, że wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi smaczne dania, ale także gruntownie zadba o całą jego oprawę. Napoje i potrawy będą przywiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną sposobnością, żeby doświadczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania szczegółów zlecenia doradzi ona, jakie napoje, zakąski oraz potrawy perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]