Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Zajrzyj tu, jeśli interesuje Cię aktualna oferta przyjęcia w ogrodzie.

Kiedy ktoś mówi o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności, chrzty oraz komunie święte. Gdy lista gości jest długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie pasującego do okazji lokalu.

Na co zwrócić uwagę wybierając salę na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka czy przyjęcie imieninowe, , na której bawić się będą głównie dorośli, gościom wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast zabawy, w których sporą grupę uczestników stanowią kilkulatki, jak ceremonie chrztu albo komunie, rekomenduje się zorganizować w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy podawane uczestnikom także trzeba dostosować do okazji. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o smaczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskiej oprawie

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, lecz niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskim duchu odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można ugościć łącznie do 130 osób. Natomiast jeśli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści nawet ponad 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia menu, poprzez rozłożenie oraz przystrojenie stołów, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]