Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Oferta sali na 18 urodziny w Krakowie w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Częstokroć w przypadku różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie organizujemy żadnych przyjęć z krewnymi i znajomymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże są takie ważne życiowe momenty, których stosowne celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezsprzecznie pełnoletność, czyli “osiemnastka”.

Wybierasz lokal na 18 urodziny – wybierz taki z pojemną salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła spożywać i nabywać alkohol, oddawać głos w wyborach, może założyć firmę czy ubiegać się o posady urzędnicze. Jakkolwiek kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Można znowu zrobić “domówkę”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie. Stąd lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć kilku znajomych decyduje się urządzić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnego lokalu, ale jednocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących przestronną salę taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite przekąski imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe dni można rozłożyć w nim duży namiot i urządzić grill.

O co jeszcze należy zadbać organizując osiemnaste urodziny?

Każdy ma świadomość, iż osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Należy w związku z tym obowiązkowo zadbać o to, żeby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wygląd sali też jest niezwykle ważny, żeby goście całkiem oddali się atmosferze zabawy. Polecamy zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o przystrojenie ścian według wskazówek solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoły z przekąskami oraz napojami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]