Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Więcej o serwisie okien PCV Warszawa - kliknij tu.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]