Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Więcej informacji o cateringu dla firm na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, spotkanie biznesowe albo konferencja – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – zapewnij zaproszonym na kurs napoje i przekąski

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia, które przeciętnie trwają po 8-10 godzin, nierzadko nawet przez kilka kolejnych dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram prelekcji, między którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie niezbyt długie przerwy, w czasie których nie da się spożyć kompletnego obiadu w pobliskiej kafeterii. Dlatego tak istotne jest zagwarantowanie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a o ile organizator zezwoli, nawet zanieść ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie garnituru czy dłoni. Oferta cateringu biurowego obejmuje też dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Organizujesz warsztaty? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są bardzo istotne, dają bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Ponadto jest to także możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w luźniejszej atmosferze problemów omawianych na szkoleniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając samodzielnie przyszykowane lub kupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o wygodę gości.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]