Apartamenty w Zakopanem – jak wynająć ten idealny?

Apartamenty Zakopane - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości turystycznych w Polsce jest bez wątpienia Zakopane. Jakie atrakcje oferuje ono przyjezdnym? Jakimi regułami warto się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – zaplecze noclegowe i najważniejsze atrakcje

Umiejscowione w bezpośrednim otoczeniu Tatr Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Coś dla siebie znajdą tutaj przeróżne grupy przyjezdnych – osoby zainteresowane skorzystaniem z tras narciarskich, amatorzy sportu, a także wędrówek po górach. Na umiejscowionej w Zakopanem największej polskiej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się konkursy, podczas których konkurują skoczkowie ze wszystkich stron świata. Turyści mogą także podziwiać widoki podczas jazdy koleją linowo-terenową „Gubałówka” lub wyruszyć jedną z pieszych tras turystycznych – między innymi na Kasprowy Wierch, na Giewont czy przez Dolinę Małej Łąki. Na co wypada zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Należy najpierw sprawdzić, jakie udogodnienia posiada dany punkt noclegowy, a także czy dysponuje placem zabaw dla najmłodszych. Niezmiernie ważna jest też lokalizacja – wzięciem cieszą się zarówno kwatery z dala od zatłoczonych miejsc, jak i apartamenty w sąsiedztwie tras turystycznych bądź w centrum Zakopanego.

Wyszukaj wygodne apartamenty w Zakopanem – skorzystaj z wyszukiwarki

Baza noclegowa w Zakopanem jest nadzwyczaj rozbudowana – w miejscowości funkcjonuje wiele kwater, które sprostają oczekiwaniom niebywale kapryśnych turystów. Do wyboru są między innymi domki, pokoje lub apartamenty (również typu studio). Na przybyszy czekają różne udogodnienia, dzięki którym pobyt w Zakopanem staje się cudownie luksusowy – niektóre domki posiadają kominek, mają w ofercie dostęp do SPAjak również gwarantują gościom podstawowy sprzęt AGD (zmywarkę, żelazko, lodówkę) i RTV (radio, telewizję SAT). Nowocześnie urządzone rezydencje i domki pozwalają wypocząć po intensywnie spędzonych godzinach na stoku narciarskim. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów warto również sprawdzić, czy wybrany nocleg posiada miejsca parkingowe oraz – jeśli planujemy zabrać ze sobą psa – czy jest przyjazne dla zwierząt. Duży wachlarz ofert udostępniają portale internetowe pozwalające na selekcjonowanie ogłoszeń zgodnie z przeróżnymi kryteriami. Dzięki prostemu katalogowi w mgnieniu oka znajdziemy apartament czy dom dostępny w danym okresie, który zapewnia plac zabaw dla dzieci, miejsce parkingowe i ma widok na Tatry.

Dane adresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]