pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Wszechobecność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i artykułów spowodowała, iż każda marka pragnie obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie znaczy, iż potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych firm, działających tylko na określonym obszarze czy też nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie lub w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych stosują na ogół frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, np. “restauracja francuska kraków”, “sklep plastyczny kraków” lub “malarz kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych podmiotów na przedstawienie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym daną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i zdobyć nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie poprawę contentu, optymalizację techniczną strony, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może kontrolować cyklicznie rezultaty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]