Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Więcej informacji o WP security.

WordPress, opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się bardzo często wykorzystywanym CMS-em. Ponieważ jest szybki i bez trudności można opanować podstawy posługiwania się nim, stosuje się go współcześnie do projektowania sklepów internetowych i wymyślnych stron firmowych. Niemniej jednak ten CMS bywa przyczyną niemiłych sytuacji, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Dlaczego warto powierzyć aktualizację WordPressa profesjonaliście?

Utrzymanie strony internetowej na obowiązującej edycji CMS-a jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Częstokroć jednak firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczną instalację nowych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców lub zainfekowanie przez wirusymalware. Dodatkowo, pomimo że WordPress jest niezwykle nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi komplikacjami z właściwym działaniem strony czy sklepu. Tym samym konieczne jest, żeby czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, trzeba zlecić opiekę nad stroną www niezależnemu znawcy.

Do kogo kierowana jest usługa opieki technicznej nad stroną www?

Usługa aktualizacji WordPressa to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i większych podmiotów, którym zależy na poprawnym oraz nieustannym działaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest również blogerom i freelancerom mającym prywatne strony. W elementarnym pakiecie usługi zawarta pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie skutków cyberataków oraz wykonanie aktualizacji WordPressa. W pakietach rozszerzonych oferowane są także wszelkiego rodzaju monitoringi (np. zmian zawartości, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]