Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę gór zimą dla początkujących w rozsądnej cenie.

Kochasz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia pewne i dobrze opracowane eskapady w towarzystwie kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Planujemy wyprawy, które prowadzą na szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to trekking dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o zaawansowanych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem spełnić marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego terenu, ale też chętnie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]