Obóz tenisowy

Tutaj znajdziesz pełną ofertę obozu tenisowego.

Wakacje to czas, który można przesiedzieć w salonie, oglądając wszystkie programy w telewizji. Możesz również spędzić je w sposób czynny. Ciekawą opcją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka i zabawa

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po dwie godz. treningu co dzień. Poza tym, dzieci uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju zabawach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać dziką faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wakacje za granicą. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco będzie w nad polskim morzem. Właśnie tam organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – grupa docelowa

ten typ obozów adresowane są przede wszystkim do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i uczniowie szkół podstawowych. Na rynku znajdziesz również oferty dla dorosłych.

Dane adresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]