automatyczna obsługa należności

Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Biznesmeni nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu obsługują około 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, toteż doskonale sprawdzi się w uczelniach niepublicznych czy językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]