Dla kogo kurs digital painting?

Dowiedz się wszystkiego o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana między innymi w branży filmowej, reklamowej oraz sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać grafikę w Photoshopie, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]