Czy warto zapisać się na kurs rysunku architektonicznego?

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo elementów – głównie fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też porady profesjonalistów pozwalające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Gdańsku lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]