Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Jeśli szukasz skrzynki teletechnicznej, kliknij tutaj.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym budynku – określają to akty normatywne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich modeli, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z wytrzymałego metalu i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy kilka najważniejszych rodzajów skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – np. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – routery, rozgałęźniki. Komponenty w środku skrzynki można przyłączyć m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne rozmiary

Kluczowym czynnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu stosuje się specjalne zamki. To ważne także w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie zapominajmy także o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – do tego celu służą profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]