ultra robotics, silniki elektryczne producent

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Coraz szersze użycie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od przeszło dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wysoką solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]