Cyfrowa telewizja – wzmacniacz kanałowy

Chcesz zamówić wzmacniacz kanałowy? Odwiedź tę stronę.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie dedykowane do przetwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej. Jak opisuje jego nazwa zasadniczą rolą jaką pełni jest wzmacnianie mocy sygnału. Zobaczmy w jaki sposób funkcjonuje to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – urządzenie do przetwarzania sygnału telewizji naziemnej

W sprzedaży znajdziemy mnóstwo urządzeń, których rolą jest zwiększenie sygnału i odbiór kanałów telewizji naziemnej. Są one przeznaczone zarówno do zwykłych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Zakładane są na terenach, na których sygnał jest wyjątkowo znikomy. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, garażach podziemnych, jak również w niektórych nieruchomościach. Bardziej zaawansowane technologicznie wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalne rozprzestrzenianie sygnałów TV. Ich osłona powoduje, że mogą być zlokalizowane na antenie zewnętrznej – sprawdzają się w trudnych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – 3 specjalistyczne filtry UHF

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy ma kilka oddzielnych wejść – takich jak UHF lub w technologii SAW. Moduły mogą być wyposażone w technologię niwelującą awarie wytwarzane przez sygnały internetu bezprzewodowego. W zależności od rodzaju urządzenia ma również 3 lub 4 specjalne filtry UHF – kompatybilne z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami DIGIT. Urządzenia te wyposażono w niezależne zasilanie i kontrolki sygnalizacyjne.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]