Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Wypożyczalnia szalunków Kraków - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na https://abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są z drewna, ale można zaobserwować też konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Innymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie firmy remontowe mają własne szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mogą bowiem po prostu je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to dziś bardzo często wybierana usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą naszej firmy, dobrze rozważyć atuty, które daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować pokaźne wydatki.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. Jak ją wybrać? Warto wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki będą solidne i praktyczne. Naprawdę istotna okaże się też obsługa korzystającego z usługi – w przypadku, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze z kolei skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy sądzą dotychczasowi klienci.

Dane adresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]