Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Na regamet.pl dowiecie się wszystkiego o producencie blachodachówki.

Montowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki betonowe i ceramiczne ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe z blachy. Liczne zalety tych drugich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – mniejszy ciężar na struktury dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z paru względów. Przede wszystkim ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, ale również ułatwia transport i wyładunek tych modułów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie pochłania na ogół dużo więcej godzin. Kolejną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, także niezwykle wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez trudu wyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych znakomicie się prezentuje zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się również większą szczelnością. Na dodatek łatwo je wyczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, z kolei w przypadku mocnych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić blachodachówki wysokiej klasy?

Żeby zamówić blachodachówki najwyższej jakości nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od 3 dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, rozproszonych na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Dumą firmy REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, a także uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy okna dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych producentów.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08