Nowatorskie projekty domów drewnianych

Chcesz dowiedzieć się, kto wykonuje projekty domów drewnianych nowoczesnych? Koniecznie zajrzyj tu.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska technologia sprawia, że tego typu budynki nie tylko wyglądają bardzo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – ogromne oszczędności

Całoroczne domy drewniane to świetny pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z murowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne zyskują coraz większe grono fanów. To połączenie nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane nowoczesne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu tatrzańskim. Z drugiej strony dzięki zastosowanym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć architekta

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, co sprawia, że w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo ocieplać. Ważnym atutem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można stawiać także poza sezonem, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]