Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Sprawdź, gdzie zamówić kontenery na odpady, wejdź na ekombud.pl.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]