Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Zleć budowę nowoczesnych domów drewnianych na http://domygoralskie.com.

Mnóstwo osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie przeważały domy mające kształt zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Cechowały się również znacznymi stratami energii. Aktualnie wygląda to całkiem inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy wykonane z drewna, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak doskonale połączyć tradycję i nowoczesność?

Domy wznoszone z drewna to teraz najlepszy przykład na to, jak doskonale można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak na ogół nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, balkon lub weranda – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają również inne nowoczesne materiały. Taki dom może być też energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę budynku, zalecają dobór właściwych okien i właściwe ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można najczęściej w jednym regionie naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjaliście

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Dokładnie tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]