Blacha na rąbek – na dachy płaskie i dwuspadowe

Tu zamówisz blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Czy warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – walory oraz zastosowanie

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, bowiem perfekcyjnie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Odporną na uszkodzenia i pięknie wyglądającą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i współczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe doskonale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego lub minimalistycznego), a przy tym jest niepodatne na rdzę oraz wytrzymałe.

Panele dachowe na rąbek – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem solidności i użytej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy i pokryte dodatkową powłoką, która zapewnia osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. opady czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec wprost od producenta.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08