Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Skieruj się tutaj jeżeli potrzebujesz skorzystać z oferty biura projektów Kraków.

Biuro projektów świadczy rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i ergonomicznym domu jednorodzinnym, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje całościowy projekt obiektu, a następnie czynnie dogląda przebiegu prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektów?

Szukasz niespotykanych, ciekawych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od pozostałych budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie ergonomiczny, a zarazem komfortowy? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje to między innymi żłobki, apartamenty pod wynajem, biura czy obiekty rekreacyjne. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może również przygotować plan funkcjonalnych i przestronnych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]