Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Kliknij tu, aby skontaktować się z projektantem wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają najczęściej 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]