Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki srebrne.

Jednymi z najczęściej kupowanych przez kobiety dodatków są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane oraz w jakich salonach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych kształtach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, jak również stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Są wysadzane naturalnymi klejnotami albo zupełnie klasyczne. Elementy zrobione ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc dobierając je sprawdźmy numer próby oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź, żeby długo wyglądały jak nowe. Należy przecierać je często delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne balsamy czyszczące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Takie środki mocno niszczą miękką fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy online to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.