Długie kolczyki – pałeczki, listki i w formie łańcuszków

Jeśli szukasz kolczyków długich, kliknij tu.

Elegancka biżuteria doskonale podkreśla prawdziwy urok każdej kobiety i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – można ją założyć do pracy, na wielkie wesela czy też romantyczną randkę we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – listki, rurki oraz subtelne łańcuszki

Długie kolczyki współgrają z rozmaitymi rodzajami urody – mogą je nosić panie o kolistej twarzy, jak również te z wyraźnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od efektu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum 2 centymetry znakomicie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu właściwości mają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, np. w formie liści lub pałeczek. Modne są także wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które bajecznie wyglądają na uszach i są subtelnym akcentem, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Za sprawą dobrze dobranej biżuterii całe ciało staje się optycznie smuklejsze i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt okręgów – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają konturów twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, które dążą do osiągnięcia subtelnego wydźwięku stylizacji.

Kiedy możemy założyć długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i od święta. Będą idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, założonej przykładowo na studniówkę, bal sylwestrowy albo uroczystości weselne. Piękne kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami zaakcentują błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą rewelacyjnie współgrać z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci liści – są niezobowiązujące oraz wspaniale podkreślają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask z pewnością zafascynuje każdego. Dobrą propozycją na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to oznaka ponadczasowej klasy.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]